O nás

Saveenergy - naše stříkané pěnové izolace Demilec jsou jedinečné díky jejich multifunkčnosti, protože stříkaná pěnová izolace působí najednou jako hydroizolace, tepelná izolace, vzduchová izolace a parozábrana.

Jsme společnost působící úspěšně již sedmým rokem na trhu v Čechách a na Slovensku, která se snaží svým zákazníkům přinášet reálnou úsporu energií bez kompromisů. Toto poslání jsme schopni plnit díky použití jedněch z nejkvalitnějších zateplovacích materiálů na trhu ve světě pěn, od společnosti Demilec USA (LLC). Oproti ostatním firmám na trhu se snažíme neustále vylepšovat, inovovat a přinášet přidaný benefit pro zákazníka. Výsledkem těchto benefitů je úzká spolupráce s více společnostmi, které toto motto doplňují. Naše stříkané pěnové izolace jsou jedinečné díky jejich multifunkčnosti, protože stříkaná pěnová izolace působí najednou jako hydroizolace, tepelná izolace, vzduchová izolace a parozábrana.

 

 

 

 

Kalkulace
Facebook
Kontakt

SAVEENERGY-DEMILEC CZ s.r.o.postal Bohunická 67, Brno, 619 00, Česká RepublikaGPS: 49.16263, 16.59707http://www.strikanepenoveizolace.cz/Mob.: cell+420 732 281 789E-mail: