Produkty

Společnost Demilec vyrábí ekologické a energeticky úsporné stříkané pěnové izolace a izolační materiály rady Sealection a Heatlok Soy, které působí jako hydroizolace a tepelná izolace a stejně jako izolační materiály Multigum a Slam se využívají jako izolace podlahy, střechy, podkroví, základů a pod.

Společnost Demilec USA je celosvětově známá a uznávaná pro své ekologické a energeticky úsporné stříkané pěnové izolace a izolační materiály. Stříkané pěny rady Sealection a Heatlok Soy se vyrábějí s ​​recyklovaných materiálů, jsou vysoce kvalitní a působí jako hydroizolace, tepelná izolace a parozábrana v jednom. Polyurea SLAM U210 a izolační ochranný nátěr Multigum od společnosti Bitum se také využívají pro izolaci staveb a budov a jsou vysoce kvalitní, proto je najdete i v naší nabídce. Aplikaci stříkané pěnové izolace od společnosti Demilec a Bitum na Slovensku a v Čechách provádějí pouze společností Saveenergy s.r.o. speciální školení aplikátoři s použitím našich speciálních aplikačních zařízení.

Stříkaná pěnová izolace má využití na více místech. Běžně se využívá jako izolace základů, podlahy, stěn, obvodového pláště, potrubí, podkroví, teras, balkónů, střechy, ploché střechy, bazénů, ale i aut, chladicích zařízení či dokonce lodí a letadel.

Kalkulace
Facebook
Kontakt

SAVEENERGY-DEMILEC CZ s.r.o.postal Bohunická 67, Brno, 619 00, Česká RepublikaGPS: 49.16263, 16.59707http://www.strikanepenoveizolace.cz/Mob.: cell+420 732 281 789E-mail: